حسن روحانی,انتقاد حسن روحانی از صدا و سیما

روحانی: باید زیر پرچم ایران، اسلام و قانون اساسی، کشور را به قله سربلندی برسانیم

وی در ادامه با انتقاد از صداوسیما اظهار کرد: صداوسیما عجب اخلاقی نشان داد و از جمعیت 40 هزار نفری همایش ما در تهران تنها تصویر من را در گوشه‌ای از سالن که چند خواهر نشسته بودند نشان داد. صداوسیما باید بفهمد که اینها خواهران و عزیزان ما هستند و عفت و اخلاق و ادب آنها از شما بیشتر است.

حسن روحانی اظهار کرد: روز ثبت‌نام از شاعری خراسانی سخن گفتم که سروده بود «هوا بس ناجوانمردانه سرد است» و می‌دانستم که با خورشید خراسانی‌ها این هوا گرم خواهد شد.

به گزارش ایسنا، این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع هواداران خود در سالن شهیدبهشتی مشهد، خطاب به هواداران خود گفت: با حضور شما حماسه‌سازان ایران را در مسیر آزادی و توسعه قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه "24 خرداد را با حضور گرم مردان و زنان، تبدیل به روز سرنوشت خواهیم کرد"، اظهار کرد: رییس‌جمهور و سایر مسئولان باید با اجماع فضای کشور را عوض کنند و با حضور مردم در صحنه فضا عوض خواهد شد و دولت تدبیر و امید، آزادی و سربلندی را به کشور بازخواهد گرداند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: به تعبیر امام (ره)، مشهد پایتخت ایران است و به تعبیر من قبله‌گاه عاشقان است.

روحانی همچنین با اشاره به وظیفه رییس‌جمهور در اجرایی کردن قانون اساسی گفت: ما با اعتدال و انسجام اصول قانون اساسی را اجرایی خواهیم کرد و رییس‌جمهور وظیفه‌اش آن است که همه اصول قانون اساسی بویژه فصل سوم را که حقوق ملت است، اجرا و پیاده کند.

وی در ادامه با انتقاد از صداوسیما اظهار کرد: صداوسیما عجب اخلاقی نشان داد و از جمعیت 40 هزار نفری همایش ما در تهران تنها تصویر من را در گوشه‌ای از سالن که چند خواهر نشسته بودند نشان داد. صداوسیما باید بفهمد که اینها خواهران و عزیزان ما هستند و عفت و اخلاق و ادب آنها از شما بیشتر است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: مقصود من زحمت‌کشان و کارکنان صداوسیما نیست و تنها چند نفر خودسر هستند که با افکار عمومی ملت بازی می‌کنند.

روحانی افزود: حسن روحانی رییس‌جمهور باشد یا نباشد، ملت به شما اجازه نخواهد داد که به این بی‌اخلاقی ادامه دهید.

وی با بیان اینکه "دولت شما، یعنی دولت گازانبری و ما باید کشورداری کنیم نه شهرداری و شهربانی و در دولت تدبیر و امید صاحبان کشور مردم خواهند بود"، در ادامه اظهار کرد: برخی می‌گویند اگر اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان حاکم شوند، در برابر دشمن خط تسلیم را پیش خواهند گرفت. من فکر می‌کنم اگر این تندروها در زمان امام هشتم حضور داشتند، او را هم سازشکار لقب می‌دادند.

روحانی با اشاره به آیه "نصرمن الله و فتح‌القریب"، گفت: امام رضا(ع) با تدبیر خود از دشمنان هم برای تبلیغ راه آزادی و اهل بیت استفاده می‌کرد؛ چرا ما باید همه فرصت‌ها را به تهدید تبدیل کنیم؟

وی با بیان اینکه "من به مسئولان اجرایی و نظارت انتخابات می‌گویم مردم ایران حماسه سیاسی خود را آفریدند و این وظیفه شماست که از امانت مردم به خوبی پاسداری کنید"، افزود: من از همه عزیزان اجرایی، نظارتی و نیروی انتظامی خواهش می‌کنم که پیام مردم را با گوش و جان بشنوند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه "رییس‌جمهور را مردم انتخاب خواهند کرد"، گفت: این شایعات که در کوچه و خیابان وجود دارد که "رییس جمهور از قبل انتخاب شده است"، دروغ است و رییس‌جمهور توسط رای شما مردم انتخاب خواهد شد.

روحانی با بیان اینکه "مردم ما راه سعادت و بهشت را می‌شناسند و قیم نمی‌خواهند"، تاکید کرد: می‌توانیم با اتحاد، انسجام و میانه‌روی و از بین بردن شکاف‌ها و حضور نخبگان، کشور را به مرز توسعه برسانیم و اکنون دوران افراط و خودسری به پایان رسیده است و باید زیر پرچم ایران، اسلام و قانون اساسی، کشور را به قله سربلندی برسانیم.

وی با انتقاد از وضع اقتصادی موجود گفت: سه میلیون و 500 هزار بیکار به معنای عزت نیست و در دولت تدبیر و امید، اولین برنامه مهار بیکاری خواهد بود و باید کشور را در فضای رونق اقتصادی و محیط کسب و کار دقیق قرار داد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به فضای موجود دانشگاه‌ها اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید، دانشگاه‌ها به محیط امن و آزاد علمی تبدیل خواهند شد و بداخلاقی‌ها را پایان خواهیم داد تا اساتید ما محترم و با عزت باشند.

روحانی سخنان خود را با سلام بر شهرهای خراسان به پایان برد. وی در ابتدا، سخنان خود را با فرستادن سلام و درود بر خاتمی، هاشمی و عارف شروع کرده بود./ایسنا

 

 تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.