سهمیه بنزین سه ماهه تابستان بررسی شد

 

در این جلسه در خصوص سهمیه بنزین سه ماهه تابستان ، تکالیف وزارت نفت در بسته سیاستی هدفمندسازی یارانه ها در حوزه حمل و نقل عمومی، توسعه حمل و نقل عمومی و ارتقای ایمنی راه های روستایی بحث و تبادل نظر شد.

 

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر کنترل هوشمند و ضرورت ساماندهی تأمین سوخت خودروها گفت: باید از بکارگیری مخازن گاز وارداتی خودرو جلوگیری و با کسانی که با نصب مخازن غیر استاندارد موجب ضرر و زیان در کشور می شوند برخورد شود.

به گزارش ایلنا ، محمدرضا رحیمی شب گذشته در جلسه کارگروه ستاد توسعه حمل و نقل، با اشاره به لزوم افزایش جایگاه های سوختگیری در کشور، بر ایجاد تنوع در سبد سوخت تاکید کرد و گفت: روی آوردن به سوخت های جایگزین بنزین از جمله LPG ، الکل و CNG گامی برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از انحصاری بودن بنزین در سبد سوخت خواهد بود.

در این جلسه در خصوص سهمیه بنزین سه ماهه تابستان، تکالیف وزارت نفت در بسته سیاستی هدفمندسازی یارانه ها در حوزه حمل و نقل عمومی، توسعه حمل و نقل عمومی و ارتقای ایمنی راه های روستایی بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست همچنین گزارشی از آخرین وضعیت احداث جایگاه های CNG، آمار کارت هوشمند صادره برای تاکسی، وانت و شخصی های CNG سوز، توسعه سامانه پرداخت الکترونیکی بهای سوخت در جایگاه ها و آخرین وضعیت طرح افزایش ظرفیت جایگاه ها ارائه شد.

توسعه وسایل نقلیه عمومی و اعطای تسهیلات، متناسب با دورافتادگی و محرومیت مناطق از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.