فعاليت سامانه اطلاعات اقتصادي خانوار متوقف مي‌شود

 

در حالي كه پيش از اين رييس مركز آمار ايران اعلام كرده بود سامانه اطلاعات اقتصادي خانوار به طور دائم فعال خواهد بود، هم‌اكنون بر صفحه اول اين پايگاه اينترنتي متني مشاهده مي‌شود كه حاكي از پايان فعاليت آن تا چهار روز آينده است.

به گزارش ايسنا عادل آذر ـ رييس مركز آمار ايران ـ در حاشيه اولين جلسه ستاد تهيه حساب‌هاي بخش تعاون كشور با بيان اين كه فراخوان اوليه براي مراجعه مردم در اين سامانه تا ‌١٥ دي ماه سال جاري بود، گفته بود: هم اکنون به اين جمع‌بندي رسيديم که سامانه به صورت دائمي فعال باشد تا افراد بتوانند تغييرات خانوار خود را در سامانه وارد کنند.

با اين وجود هم‌اكنون مراجعه‌كنندگان به اين سامانه يا اين هشدار مواجه مي‌شوند كه "اين سامانه از تاريخ ‌١٥/١٠/١٣٨٩ به طور موقت تا اطلاع ثانوي قادر به سرويس‌دهي نيست."

تا پيش از آذر ماه، سامانه www.yaraneh.amar.org.ir بسته بود و اجازه اصلاح اطلاعات اقتصادي خانوار داده نمي‌شد، ولي در مرحله جديد كه از اول آذر ماه آغاز شد مردم مي‌توانند با مراجعه به آن اطلاعات جديدي را وارد يا نسبت به تكميل و اصلاح اطلاعات پيشين خود اقدام کنند.

مرحله‌ جديد اجراي طرح جمع‌آوري اطلاعات اقتصادي خانوار كه شامل اصلاح اطلاعات قبلي و وارد كردن اطلاعات مربوط به خانوارهاي جديد است از اول آذرماه آغاز شده و بر اساس اعلام مركز آمار ايران، اين روند قرار بود تا ‌٤٥ روز ادامه داشته باشد.

همچنين در تاريخ دوم دي ماه، روابط عمومي مركز آمار ايران در اطلاعيه‌اي اعلام كرده بود: به اطلاع هموطنان مي‌رساند سامانه اطلاعات اقتصادي خانوار تا اطلاع ثانوي فعال بوده و به سرويس دهي ادامه خواهد داد. لذا هموطنان مي‌توانند براي اصلاح و به هنگام سازي اطلاعات اقتصادي خود بدون محدوديت زماني به اين سامانه مراجعه كنند.تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.