دبیر هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی در چارچوب قانون و اساسنامه این دانشگاه، حکم ریاست فرهاد دانشجو را امضا می کند، تاکید کرد: شرح حال کاندیداهای اصلی ریاست این دانشگاه از سوی وزیر علوم برای ما ارسال نشد.

 

حمید میرزاده در گفتگو با مهر در پاسخ به پرسش که آیت الله هاشمی رفسنجانی حکم ریاست فرهاد دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی را امضا می کند یا نه، تاکید کرد: رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال اجرای قانون است و اعلام کرده قانون هر چه می گوید آن را قبول دارد.

وی گفت: قانون هم در اساسنامه جدید دانشگاه آزاد اسلامی، چارچوب تعیین کرده و اگر طبق قانون عمل شود، آیت الله هاشمی رفسنجانی هم مشکلی ندارد.

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: قانون این بوده که طبق مصوبه هیأت امنا، تمام کاندیداها در جلسه هیأت امنا برنامه هایشان را برای دانشگاه آزاد ارائه دهند و روزمه ها نیز بررسی می شد اما هیچ کدام از این دو اتفاق رخ نداد و شرح حال کاندیداها و برنامه  نها در جلسه دوم هیأت امنا بررسی نشد.

میرزاده درباره این موضوع که اعضای هیأت امنا تا 10 دی ماه فرصت داشتند تا شرح حال کاندیداهای مورد نظر خود را برای وزیر علوم ارسال کنند تا پس از آن در اختیار سایر اعضای هیأت امنا به منظور بررسی وضعیت علمی و اجرایی نامزدهای ریاست دانشگاه آزاد قرار گیرند، تاکید کرد: هیچ شرح حالی از کاندیداها به دست ما نرسید و وزیر علوم این رزومه ها را یکجا به جلسه هیأت امنا آورد و در تاریخی که اعلام شده بود تا اعضای هیأت امنا رزومه کاندیداها را بررسی کنند، شرح حال این افراد به هیچ وجه به دست ما نرسید.

وی گفت: هیچ رزومه ای پیش از جلسه 21 دی ماه به دست ما نرسید و در آن جلسه بود که رزومه افراد توسط وزیر علوم و در پوشه ای در اختیار اعضا گذاشته شد.

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اظهار داشت: چطور می شود که 10 رزومه در یک جلسه بررسی شود.

وی تأکید کرد: نمی توانم در این باره دروغ بگویم بنابراین شرح حال کاندیداها نرسید تا فرصتی برای بررسی آنها داشته باشیم..../مهرتاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.