عزم قلعه نویی برای تصفیه استقلال؛

تغییرات ژنرال در راه است

امیر قلعه نویی با روش خاص خودش کار می کند؛ او نمی خواهد که افرادی مخالف با سیاست های کاری اش اطرافش باشند، اما در بدو ورود به استقلال نمی توانست به جنگ مخالفانش برود و در بخش های مختلفی که احساس می کرد افراد حاضر در آن بخش ها دشمن خونی او هستند، تغییرات ایجاد کند.به گزارش خبرنگار ورزشی جهان، او میدانست که علی فتح الله زاده موافق حضورش روی نیمکت نیست اما از این مدیر حمایت کرد، او از مواضع تند دو تن از مشاوران مظلومی علیه خود آگاه بود اما با آنها کار می کند، وی از مصاحبه های چند ماه قبل پورحیدری دلخور بود اما رای به ماندگاری اش داد، امیر می دانست که یکی از مشاوران فتح الله زاده چه فعالیت هایی علیه او بویژه در زمان حضورش روی نیمکت سپاهان اصفهان انجام داده بود ولی او را هم پذیرفت، داستان بازیکنان یاغی استقلال که خود را شاگرد حجازی می دانستند تا کفر امیر را درآورند نیز روشن است و نیازی به بازگو کردن ندارد.

اما داستان قلعه نویی و مخالفانش در همین سکانس به پایان نمی رسد زیرا امیر قصد دارد به مرور زمان برخی تغییرات را ایجاد کند که برخی از این تغییرات در چارچوب فنی نیست.

از باشگاه استقلال خبر می رسد که امیر برای دو پست مدیریتی استقلال که در یکی از آنها علی نظری جویباری فعالیت می کرد و با حضور قلعه نویی این مدیر عطای کار به لقایش بخشید، افرادی را مد نظر دارد که شاید این افراد طی هفته های آینده به استقلال اضافه شوند.

سرمربی استقلال در بدو ورود خود حتی دکتر نوروزی که سال قبل با فتح الله زاده اختلافاتی جدی داشت را به اردوگاه آبی فراخواند.

نزدیکان امیر همواره بر این موضوع تاکید می کنند که سیاست او این است که هرجا باشد از تدارکات تا مدیر را همخوان با روش های خودش انتخاب کند./جهان نیوزتاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.