صندوق صدقات دیجیتالی

در حالی كه سامانه خودپرداز بانك‌های صادرات، كشاورزی و ملی امكان جمع‌آوری كمك‌های مردمی برای كمك به مددجویان كمیته امداد را از طریق درج گزینه ویژه‌ای میسر كرده‌اند، معاون مشاركت‌های مردمی كمیته امداد، از نصب ۲۰۰ صندوق صدقات دیجیتالی با مكانیزمی شبیه سامانه‌های خودپرداز در اماكن عمومی سراسر كشور تا پایان سال جاری خبر داد و اظهار كرد: هزینه تمام‌شده هر یك از این صندوق‌ها یك میلیون تومان است.

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن تاكید بر اهمیت استفاده از روش‌های روزآمد، طراحی صندوق دیجیتال را در جهت توسعه زیرساخت‌های كشور ارزیابی و تصریح كرد: امداد صرف چنین هزینه‌هایی را نوعی سرمایه‌گذاری‌ می‌داند و برای گسترش تعداد صندوق‌های دیجیتال در آینده برنامه‌ریزی‌ كرده است.

وی با اشاره به فراهم آمدن زمینه استفاده از پول الكترونیك برای انجام امور روزمره در شهر شیراز، از نصب یك‌هزار صندوق دیجیتالی در این شهر با همكاری بانك انصار در آینده خبر داد و خاطر نشان كرد: هزینه طراحی و اجرای این پایانه‌ها بر عهده بانك انصار است.

ستاری در ادامه با اشاره به اتمام تولید ۲۰ هزار صندوق صدقات مكانیزه شهری و جایگزینی آن با صندوق‌های فعلی در آینده نزدیك، به حداقل رساندن نقش عوامل انسانی در تخلیه و نیز آسیب‌رسانی به صندوق را مهم‌ترین ویژگی‌ها در طراحی صندوق مكانیزه دانست.

معاون مشاركت‌های مردمی كمیته امداد با تاكید بر وجود ۴۰۰ هزار صندوق صدقات شهری در كشور، به نبود بودجه مشخص برای تولید صندوق مكانیزه و جایگزینی آن با صندوق‌های فعلی اشاره و ابزار امیدواری كرد: اعتبار این امر طی پنج سال آینده به مرور تامین شود.

وی با بیان این كه در مرحله نخست صندوق‌هایی كه سرانه بالایی دارد، مكانیزه خواهد شد، بر قابل بازگشت بودن اعتبار هزینه شده برای طراحی و تولید صندوق مكانیزه در كمتر از شش ماه، به دلیل كاهش چشمگیر اقدامات سودجویانه تاكید كرد.

ستاری در خاتمه هزینه تمام شده هر یك از این صندوق‌ها را قریب به ۲۵ درصد، معادل ۲۲ هزار تومان بیش از صندوق‌های متداول فعلی عنوان كرد.

 

 

 

 

 تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.