تقويت همكاري‌هاي امنيتي و مرزي

وزيركشور:

تقويت همكاري‌هاي امنيتي و مرزي از اهداف سفر به آذربايجان است


با توجه به مرز 650 كيلومتري آبي و خاكي با جمهوري آذربايجان ، توسعه مبادلات ،همكاري‌هاي امنيتي مرزي ، حمل و نقل كالا وتسهيل عبور و مرور مسافران به ويژه مسافران عتبات عاليات در اين سفرمورد بحث قرار مي‌گيرد.

ایلنا: وزير‌كشور با بيان اينكه گسترش همكاري‌هاي مرزي با جمهوري آذربايجان از اهداف سفر به آذربايجان است، گفت: با توجه به مرز 650 كيلومتري آبي و خاكي با جمهوري آذربايجان ، توسعه مبادلات ،همكاري‌هاي امنيتي مرزي ، حمل و نقل كالا وتسهيل عبور و مرور مسافران به ويژه مسافران عتبات عاليات در اين سفرمورد بحث قرار مي‌گيرد.
به گزارش ايلنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور،مصطفي محمد نجار پيش از سفر به كشور آذربايجان با اشاره به مشتركات فراوان مردم و ملت ايران و جمهوري آذربايجان ، گسترش و توسعه همكاري‌ها و مبادلات مرزي را از جمله اهداف سفر خود به باكو برشمرد.
وي با بيان اينكه گسترش همكاري‌هاي مرزي با جمهوري آذربايجان از اهداف سفر ما به اين كشور است، گفت: با توجه به مرز 650 كيلومتري آبي و خاكي با جمهوري آذربايجان ، توسعه مبادلات ،همكاري‌هاي امنيتي مرزي ، حمل و نقل كالا وتسهيل عبور و مرور مسافران به ويژه مسافران عتبات عاليات در اين سفرمورد بحث قرار مي‌گيرد.
وزير كشور گفت : استراتژي كلان جمهوري اسلامي توسعه مناسبات با كشورهاي همسايه به ويژه آذربايجان است كه داراي پيشينه تاريخي فرهنگي و اشتراكات فرهنگي زيادي با جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد.
وي توسعه همكاري‌هاي بين استاني را يكي ديگر از اهداف اين سفر اعلام كرد و گفت : در اين سفر همچنين با رياست محترم جمهوري آذربايجان ،وزراي اقتصاد و دفاع ، اصحاب رسانه و بخش‌هاي بازرگاني اين كشور ديدار و گفت‌وگو خواهيم كرد.
وزير كشور گفت : بررسي مسايل مربوط به مبارزه با قاچاق مواد مخدر ، استرداد مجرمين ، مبارزه با پولشويي و ترددهاي غير مجاز از جمله مباحث مورد گفت‌وگو و پيگيري در اين سفر خواهد بود..
نجاردر پايان ابراز اميدواري كرد: استعدادهاي زيادي كه در مرزهاي دو كشور وجود دارد مورد بهره برداري قرار گيرد...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.