احمدي‌نژاد نسبت به اجرای مسایل شرعی، توجه لازم را ندارد

 

امام جمعه مشهد با انتقاد از رئيس‌جمهور ؛

احمدي‌نژاد نسبت به اجرای مسایل شرعی، توجه لازم را ندارد


چطور با افراد معتاد به شدیدترین نوع برخورد می‌شود که البته امر درستی هم است، اما در برخورد با افراد بدحجاب که هنجار‌های دینی را زیر پا می‌گذارند برخورد جدی مشاهده نمی کنیم؟/ رسانه‌ها در مذمت بي‌حجابي بگويند .

امام جمعه مشهد ضمن انتقاد از سخنان اخير رئيس‌جمهور در بحث حجاب و عفاف معتقد است ؛ متاسفانه آقاي احمدي‌نژاد نسبت به اجرای مسایل شرعی، توجه لازم را ندارد.
آیت الله علم الهدی ضمن انتقاد از سخنان اخير رئيس‌جمهور در بحث حجاب وعفاف با بیان این که متاسفانه برخی آقایان به جای آن که به رضایت خداوند بیندیشند به دنبال رضایت برخی از مردم هستند، تصریح کرد: سخنان اخیر آقای احمدی‌نژاد درباره نوع برخورد با افراد بدحجاب به هیچ وجه درست نیست و متاسفانه ایشان نسبت به اجرای این قبیل مسایل شرعی، توجه لازم را ندارد.
وی ادامه داد : متاسفانه احساس می شود این مسئله برای کسی که در نظر مردم و متدینین به عنوان شخصیتی ارزشی مطرح بوده به هیچ وجه مناسب نیست.
به نقل از مركز خبر ، حوزه امام جمعه مشهد همچنین با انتقاد از اطرافیان و مشاوران رییس جمهور در‌این باره خاطر‌نشان کرد: گاهی مشاهده می‌شود دولت در برخورد با ناهنجاری‌های جامعه تبعیض‌آمیز رفتار می کند؛ چطور با افراد معتاد به شدیدترین نوع برخورد می‌شود که البته امر درستی هم است، اما در برخورد با افراد بدحجاب که هنجار‌های دینی را زیر پا می‌گذارند برخورد جدی مشاهده نمی کنیم؟! این منطق، غلط است.
عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین ضمن انتقاد از عدم اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در مساله مقابله با بدحجابی یادآور شد: در مساله حجاب که حفظ و رعایت آن یک دستور شرعی است رضایت مردم نباید ملاک باشد بلکه رضایت خداوند متعال شرط است یعنی احکام شرع مقدس اجرا شود.
آیت الله علم الهدی در ادامه اظهار داشت: با توجه به این که حجاب در دین مبین اسلام یک ارزش و واجب دینی است، لذا رسانه‌ها نیز باید بدحجابی و به عقیده من بی حجابی‌هایی که وجود دارد را به عنوان ناهنجاری‌های اجتماعی تلقی کرده و در مذمت آن بگویند و بنویسند.
امام جمعه مشهد با بیان این که حداقل وظیفه ما در بحث حجاب امر به معروف و نهی ازمنکر‌است ،گفت: در حال حاضر آن چه ما در جامعه به عنوان بدحجابی می بینیم در واقع بی‌حجابی است، چرا که اگر حداقل‌های واجب الهی همچون حجاب در جامعه مراعات نشود اسم آن را باید بدحجابی گذاشت...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.