پیرزن ۹۸ ساله سوئدی زنده شد

 

یك پیرزن ۹۸ ساله سوئدی دریافت كه اداره محاسبات مالیاتی سوئد به اشتباه او را مرده قلمداد كرده و خدمات خود به او و پسرش را قطع كرده است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مركز اطلاع رسانی سوئد "The local "،پزشكی در منطقه "ترولهاتان "واقع در غرب سوئد پس از مطالعه پرونده شوهر مرحوم این پیرزن سوئدی ،اشتباهاً مرگ همسر او را تایید كرده و دردسرهای زیادی برای وی ایجاد كرده است.

 

همین مسئله منجر به ثبت مرگ این پیرزن سوئدی در سیستم مالیاتی و خدمات رسانی سوئد شده و او از خدمات رفاهی مربوطه محروم شده است. این پیرزن سوئدی در نامه ای به مركز سلامت و ساماندهی مراقبت های بهداشتی سوئد نوشته است: مرگ من در تاریخ ۱۲آوریل سال ۲۰۱۲ به اشتباه به ثبت رسیده است.آنها مشخصات و اسناد من و همسرم را اشتباه گرفته اند .باید به جای مرگ من مرگ همسرم ثبت شود.

 

این پیرزن سوئدی با همكاری پسرش تاكنون زمان زیادی را صرف اثبات زنده بودن خود و خطای صورت گرفته كرده است و هنوز هم به این تلاش خود ادامه می دهد. هنوز حساب های مالی این پیرزن نیز ثبت دوباره نشده و او همچنان باید به نگارش نامه های خود برای حل این مسئله نادر ادامه دهد.

 

این پیرزن سوئدی در قسمتی از نامه خود خواستار ابطال جواز و اعتبار پزشك سهل انگار همسرش شده است و همچنین به علت فشارهای وارد شده به لحاظ روحی و جسمی خواستار غرامت شده است.تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.