برخوردماموران نيروي انتظامي باهواداران بوشهري

 

برخورد ماموران نيروي انتظامي با هواداران بوشهري/ جنبه شادي 500 نفر را نداشتند

مي‌گويند تماشاگر ما هرج و مرج ايجاد كرده است. كجاي شادي تماشاگران ما باعث ايجاد هرج و مرج شده است. قبل از بازي با تراكتورسازي هم به ما گفتند به تبريز نياييد و ما هم نرفتيم. اگر واقعا مشكلي وجود دارد بگويند تا به شهرهاي ديگر هم نرويم.

مجيد كنگاني درباره برخورد ماموران نيروي انتظامي با هواداران بوشهري گفت: انتظار چنين برخوردي را نداشتيم و متاسفم كه با هواداران خونگرم ما كه صدها كيلومتر را به عشق تماشاي اين بازي طي كرده بودند چنين برخوردي شد.

به گزارش ايسنا، پس از اعتراض شديد هواداران شاهين بوشهر به اتفاقاتي كه در طول بازي رخ داد مديرعامل باشگاه شاهين بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: فكر نمي‌كرديم چنين برخوردي را با هواداران ما داشته باشند. حداقل انتظارمان اين بود كه رسم ميهمان‌نوازي را رعايت كنند. متاسفانه اين تنش‌ها را از اول بازي شروع كردند. زماني كه مي‌خواستم به جايگاه ويژه بروم اولين برخورد را با خود من انجام دادند و من حتي مجبور به ترك جايگاه ويژه شدم اما بعد خودشان وساطت كردند و من برگشتم. متاسفم كه در ورزشگاه‌هاي ما جنبه شادي پس از گل آن هم شادي 500 نفر تماشاگر وجود ندارد. مي‌دانستيم كه اگرشاهين به گل برسد چنين اتفاق‌هايي به وجود مي‌آيد.

كنگاني افزود: مي‌گويند تماشاگر ما هرج و مرج ايجاد كرده است. كجاي شادي تماشاگران ما باعث ايجاد هرج و مرج شده است. قبل از بازي با تراكتورسازي هم به ما گفتند به تبريز نياييد و ما هم نرفتيم. اگر واقعا مشكلي وجود دارد بگويند تا به شهرهاي ديگر هم نرويم. هواداران خونگرم شاهين صدها كيلومتر را طي كردند تا به تهران بيايند و اين برخوردي كه صورت گرفت شايسته نبود. ما انتظار داريم كه پرسپوليسي‌ها مانند گذشته ميزبان خوبي باشند اما متاسفانه سر يكي از هوادارانمان شكست و يكي دو نفرمان هم بازداشت شدند. اگر با اين كار نظم را به ورزشگاه برگردانند ما به آنها تبريك مي‌گوييم، اما واقعيت اين بود كه تماشاگران ما پس از گل يك واكنش معمولي از خود بروز دادند.تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.