کریمی البته قبل از اخراجش توسط مدیریت وقت باشگاه در اقدامی خود سرانه و عجیب برای کلیه اعضای تیم لباس« مجید» تهیه کرده و در تمرین به بازیکنان داده بود که این اقدام با ممانعت مسوولان باشگاه مواجه و متعاقب آن درگیری های رخ داده بین او وآجورلو شده بود.

 

گل -شاید تغییر برند لباس در طول فصل برای بعضی از تیم های لیگ برتری بر خلاف تمام دنیا موضوعی عاده و پیش پا افتاده با شد اما تعویض البسه یک تیم در 8 هفته و برای سه بار اتفاقی یگانه است که تنها در فوتبال ایران و باشگاه استیل آذین می افتد.


استیل آذین فصل را با لباس های نه چندان با کیفیت «شکاری» آغاز کرد ودر 4 بازی نخست با این برند با سابقه ایرانی به میدان رفت اما اعتراض بازیکنان و در راس آنها علی کریمی که به کیفیت این لباس ها ایراد می گرفتند البسه خارجی به باشگاه تهرانی رسید و استیل آذین در قزوین و مقابل پیکان با لباس های« آمبرو» به میدان رفت.


این اتفاق البته بعد از بلوایی که علی کریمی در استیل آذین بر پا کرده بود رخ داد هر چند گفته می شود دلیل اصلی شلوغ کاری های کریمی همین موضوع لباس ها بوده ومسائل دیگر همه بعد از طرح موضوع گلایه از لباس های بی کیفیت تیم علنی شده است. بعد از تغییر برند لباس های استیل، حسین هدایتی مالک این باشگاه با افتخار از خرید لباس های تیم ملی انگلیس (البته منظور او لباسهایی با برند لباس تیم ملی انگلیس بود) به رقابت ها ادامه می دهد و ااین باشگاه برای تهیه لباس با کیفیت مشکلی ندارد.


پس از این اتفاق و به محض بازگشت علی کریمی به تمرینات در همان روزی که آقای جادوگر بعد از چند روز استراحت به تمرین برگشت ، استیل با کاور های «مجید» تمرین کرد تا شایعات قبلی مبنی بر اینکه کریمی می خواهد لباس های تیم را بر اساس سلیقه خود تامین کرده و از تولیدی دوست نزدیکش مجید ساعدی فر، فیزیو تراپ سابق تیم ملی و مدیر شرکت مجید استفاده کند ،تقویت کرد.استیل آذین اما در سه بازی مقابل پیکان،مس و تراکتور سازی با لباس های آمبرو به میدان رفت و به نظر می رسید غائله لباس ها ختم شده است.


اما داستان به همین جا ختم نشد و زمانی که استیل آذین در قم با لباس های مجید وارد میدان مسابقه شد همه به این نکته رسیدند که جای پای کریمی در استیل آذین حسلبی سفت شده و او به تنهایی در استیل آذین همه کار می کند.


کریمی البته قبل از اخراجش توسط مدیریت وقت باشگاه در اقدامی خود سرانه و عجیب برای کلیه اعضای تیم لباس« مجید» تهیه کرده و در تمرین به بازیکنان داده بود که این اقدام با ممانعت مسوولان باشگاه مواجه و متعاقب آن درگیری های رخ داده بین او وآجورلو شده بود.


جالب اینجاست که کریمی در زمان حضورش در پرسپولیس نیز عملی مشابه این اقدام را انجام داده و در اولین روز های سال 1388 در تمرینات پرسپولیس بنا به خواسته خود لباس های مجید را برای کلیه اعضای تیم تهیه کرده و چند نوبت هم به کیفیت لباسهای برند آلمانی آل اشپورت اعتراض کرده بود!.../گلتاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.