محمد نبی رودکی از ارائه طرح یک فوریتی جمعی از نمایندگان مجلس برای تغییر ساعت شروع به کار مدارس از ساعت 30/7 به 8 یا 30/8 صبح خبر داد.

محمد نبی رودکی نایب رئس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با مهر، با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح یک فوریتی تغییر ساعت شروع به کار مدارس ابتدایی و راهنمایی از 8 صبح یا 30/8 به منظور تسریع در بررسی موضوع ساعت کار مدارس و تاثیر آن بر کاهش ترافیک ارائه شده و اکنون در کمیسیون آموزش و تحقیقات در حال بررسی است.

نماینده شیراز افزود: تحقیقات و پژوهش های انجام شده در این مورد نشان از این دارد که در تمام کشورهای اروپایی به غیر از فرانسه که ساعت 8 صبح است، ساعت شروع کار مدارس 30/8 است . متاسفانه در کشور ما در ایامی به خصوص نیمه دوم سال تحصیلی و در فصل زمستان، دانش آموزان مقطع ابتدایی بابد در ساعت 6 تا 7 صبح برای سوار شدن به سرویس ها در کوچه و خیابان ها باشند.

رودکی که خود از طراحان اصلی طرح یک فوریتی مجلس برای تغییر ساعت شروع به کار مدارس است، تاکید کرد: ما دلیلی نمی بینیم بچه های 7-8 ساله در تاریکی هوا راهی مدرسه شوند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه این موضوع در دولت نیز در حال بررسی است، خاطر نشان کرد: حسن ارائه یک فوریت این طرح دراین است که همزمان با بررسی دولت، این موضوع در کمیسیون آمورش و تحقیقات مجلس نیز بررسی می شود و همزمان با آن ، لایحه دولت نیز به مجلس ارائه می شود.

 تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.