رييس هيات مديره‌ي شركت ارتباطات سيار گفت: مهلت ثبت‌نام سيم‌كارت تلفن‌ همراه دولتي تا 30 بهمن است و در حال حاضر براي تمديد آن تصميمي نگرفته‌ايم.

سيد علي علويان در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: تصور نمي‌كنيم نيازي براي تمديد ثبت‌نام باشد، چراكه در اين دوره فرصت لازم براي ثبت‌نام داده شده است.

او درباره‌ي استقبال از ثبت‌نام سيم‌كارت تلفن‌ همراه دولتي در اين دوره گفت: با ورود اپراتورهاي خصوصي در حوزه‌ي تلفن همراه، پايين آمدن قيمت سيم‌كارت در بازار آزاد و عرضه‌ي سيم‌كارت‌هاي اعتباري تا حدودي نياز مردم نسبتا در اين زمينه متعادل شده است به طوري كه ثبت‌نام سيم‌كارت در دوره با روند معمولي مواجه شده است.

علويان درباره‌ي سيم‌كارت‌هاي اعتباري دولتي خاطر نشان كرد: همانطور كه پيش‌بيني مي‌كرديم سيم‌كارت‌هاي اعتباري دولتي با استقبال بيشتري نسبت به سيم‌كارت‌هاي دايمي مواجه شد.

بنا بر اظهارات مسوولان شركت پست در مجموع يك ميليون و 420 هزارو 138 سيم‌كارت تلفن ‌همراه تا پايان روز پنجشنبه - 26 بهمن‌ماه - در دفاتر پستي كشور ثبت‌نام شده است.

بنا بر اعلام از اين تعداد 968 هزار و 922 سيم‌كارت اعتباري و 451 هزار و 216 سيم‌كارت دايمي بوده است؛ در تهران نيز در مجموع 217هزار و 671 سيم‌كارت ثبت‌نام شده كه 166هزار و 836 سيم‌كارت اعتباري و50 هزار و 835 سيم‌كارت دايمي ثبت‌نام شده است.

به گفته‌ي مسوولان شركت ارتباطات سيار دو هزار و 470 سيم‌كارت تلفن ‌همراه دولتي نيز تا پايان روز پنجشنبه - 26 بهمن‌ماه - به صورت اينترنتي و از طريق سايت شركت ارتباطات سيار انجام شده است.

 تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.