هاشمی گفت: بیشتر اعضای ستاد تبصره 13 با اصل عرضه بنزین آزاد موافق هستند اما درباره روش ها و اصل قیمت گذاری بحث های مختلفی وجود دارد که این تصمیم تا آخر هفته اعلام می شود.

واحد مرکزی خبر: رئیس ستاد تبصره 13 گفت:اعضای کمیته سوخت ستاد تبصره 13 درباره نحوه محاسبه قیمت با استفاده از روشها و فرمول های موجود بحث می کنند تا بتوانیم بنزین آزاد را با پائین ترین قیمت ممکن عرضه کنیم.

سید مهدی هاشمی در حاشیه همایش مدیران استانی ستاد حوادث غیرمترقبه کشور گفت:بیشتر اعضای ستاد تبصره 13 با اصل عرضه بنزین آزاد موافق هستند اما درباره روش ها و اصل قیمت گذاری بحث های مختلفی وجود دارد که این تصمیم تا آخر هفته اعلام می شود.

رئیس ستاد تبصره 13با اشاره به این که اصل و کلیات عرضه بنزین آزاد در ایام نوروز تائید شده است و درباره قیمت گذاری و عرضه آن در بازار بحث وجود دارد گفت: اگر از نظر قیمت مناسب به توافق برسیم، بنزین آزاد با حداقل قیمت در ایام نوروز عرضه می شود.

هاشمی با اشاره به این که تا پایان این هفته دراین باره تصمیم گیری می شود افزود: بنزین آزاد از 25 اسفند تا 20 فروردین به صورت آزمایشی عرضه می شود. رئیس ستاد تبصره 13 افزود: پیش بینی ما این است که با جمع بندی نتایج اجرای طرح در ایام نوروز در صورت امکان و فراهم بودن شرایط، طرح عرضه بنزین آزاد در کنار بنزین سهمیه ای در سال آینده ادامه می یابد در غیر این صورت خاتمه می یابد.

هاشمی گفت: با توجه به پیش بینی انجام شده در خصوص عرضه بنزین سهمیه ای و همچنین عرضه بنزین آزاد نوروزی و اضافه شدن سهمیه بنزین زودتر از موعد برای تردد خودروها در ایام نوروز مشکلی به وجود نخواهد آمد. وی یادآور شد بنزین آزاد نیاز بخش محدودی از افراد جامعه است.  

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.