سردار سرتيپ" اسماعيل احمدي مقدم " فرمانده نيروي انتظامي ايران ، از سال ‪ ۱۳۸۷‬به عنوان سال تثبيت طرح امنيت اجتماعي و اخلاقي ياد كرد و گفت :براي ارتقاي امنيت اجتماعي و اخلاقي نبايد از اقدامات فرهنگي، آموزشي و پيشگيري از جرائم غافل شد.

احمدي مقدم روز شنبه در بازيد از يگان‌هاي مختلف نيروي انتظامي تهران بزرگ در ميدان آزادي تهران ، افزود : موفقيت طرح امنيت اجتماعي و ارتقاي طرح امنيت اخلاقي در گرو همراهي مردم با پليس است به گفته وي، اگر امروز مردم در آرامش خاطر و دور از دغدغه فكري در مسافرت بسر مي‌برند، به دليل اجراي طرح‌هاي ارتقاي امنيت نيروي انتظامي است .

فرمانده ناجا گفت : بدون شك نيروي انتظامي نقش برجسته‌اي در تامين امنيت جامعه دارد و بايد براي تثبيت امنيت در جامعه برنامه ريزي و طرح‌هاي متعددي اجرا شود.

وي با اشاره به نتايج اجراي طرح‌هاي امنيت اجتماعي در جامعه، گفت : اجراي اين طرح‌ها در يك سال گذشته به ميزان ‪ ۲۰‬درصد امنيت اجتماعي و اخلاقي را افزايش داده است و ما انتظار داريم اين ميزان ‪ ۸۰‬درصد رشد داشته باشد.

احمدي مقدم تاكيد كرد : سال ‪ ۸۷‬بايد سال تثبيت امنيت اخلاقي و اجتماعي در كشور باشد و البته بايد براي ارتقاي اين دو از اقدامات فرهنگي ، آموزشي و پيشگيري از جرائم غافل نباشيم .

وي گفت: مردم كشور شايسته داشتن امنيت بالاتر و بهتري هستند و نيروي انتظامي بيشترين تلاش خود را براي برقراري امنيت دارد.

فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به ضريب امنيت در كشور و كشورهاي همسايه، گفت : امروز كشور با توجه به امنيت نامناسبي كه در كشورهاي همسايه وجود دارد، از امنيت خوب و مناسبي برخوردار است .

وي اظهار داشت : نيروي انتظامي قصد دارد كشور را در سال ‪ ۸۷‬با اجراي طرح هاي مختلف امنيتي و انتظامي به يك نقطه مطلوب و قابل سنجش برساند و اين موفقيت با همراهي مردم ميسر خواهد شد.

احمدي مقدم گفت : نيروي انتظامي يار مردم و در كنار مردم است و بايد براي ارتقاي احساس امنيت در مردم از ابزارهاي مدرن و تجهيزات جديد استفاده كرد .

وي در ادامه توجه دولت و مجلس شوراي اسلامي به بودجه نيروي انتظامي در سال ‪ ۸۷‬را خوب دانست و از اين توجه تشكر كرد .

فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به تلاش اين نيرو براي ارايه خدمات به پرسنل ناجا، گفت : تمام پرسنل نيروي انتظامي بايد تا پايان برنامه پنجم يعني تا هفت سال آينده صاحب خانه شوند و نبايد اين دغدغه‌هاي فكري، پليس را از تامين امنيت اجتماعي باز دارد.

فرمانده نيروي انتظامي تاكيد كرد : پليس بايد تا پايان سال جاري طرح امنيت اجتماعي در كشور را محقق كند و سال جاري سال شكوفايي طرح‌هاي نيروي انتظامي در جامعه است.  

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.