روزنامه البينه الجديده امروز در مقاله اي با عنوان "احمدي نژاد و صدام حسين" با ادعاي اين که اين روزها بسياري از اظهارات آتشين احمدي نژاد با اظهارات ديکتاتور سابق عراق شباهت دارد ، نوشت: صدام نيز تا قبل از حمله به کويت همواره به داشتن سلاح شيميايي افتخار و جهانيان را از قدرت عراق براي محو اسرائيل آگاه مي‌کرد و از ورود بازرسي آژانس بين المللي انرژي اتمي به عراق نيز جلوگيري مي کرد.

به گزارش «جهان»، در روزهاي اخير و در پي ارائه اطلاعات نادرست از طرف آمريکاييها به دستگاه‌هاي اطلاعاتي عراق درباره دخالت ايران در امور داخلي اين کشور، برخي روزنامه هاي دولتي، مستقل و وابسته به گروههاي ضد ايراني در عراق ، مقاله و آگهي هاي تبليغاتي ضد ايران چاپ و منتشر مي کنند .

اين روزنامه افزود: در نهايت جهانيان سرنوشت ديکتاتور عراق را ديدند و ادعاهاي پوچ وي نيز به همه دنيا ثابت شد و ديکتاتور سابق از يک چاله تاريک بيرون کشيده شد .

البينه الجديده خاطرنشان کرد در حال حاضر هم احمدي نژاد با شعارهاي خود از محو اسرائيل سخن مي گويد و درباره برنامه هسته اي کشورش در مقابل همه دنيا ايستادگي مي کند و به اتهامات آمريکا درباره دخالت ايران در امور داخلي عراق، فلسطين و لبنان اهميتي نمي دهد.

اين روزنامه در ادامه با بيان اينکه فرق بين احمدي نژاد و صدام اين است که صدام ديکتاتور بود اما احمدي نژاد يک اسلام گراي تندرو است، افزود: آيا اظهارات مقامات ايراني به اندازه چالش ها و فشارهاي بين المللي است يا همانند شعارهاي صدام تو خالي است که اين سوالي است که آينده به آن جواب خواهد داد .

تعداد مطالب ضد ايراني در روزنامه ها و پايگاه‌هاي خبري عراق به اندازه اي است که در مدت اشغال عراق اين ميزان بي سابقه بوده است .

روزنامه دولتي الصباح و الاتحاد وابسته به حزب اتحاديه ميهني کردستان به رياست جلال طالباني و همچنين روزنامه هاي مستقل الصباح الجديد، المشرق و الدستور در شماره هاي ديروز خود آگهي هاي تبليغاتي ضد ايراني منتشر کردند .
 
در اين آگهي تبليغاتي مشترک آمده بود سران قبايل عراق به طور جدي براي ساخت آينده اي درخشان در مقابل نفوذ ايران در کشورشان نبرد مي کنند و بر همين اساس با اقتدار براي ايجاد عراقي درخشان همپاي اين سران قبايل بايستيد.

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.