دبيركل حزب‌الله لبنان با اشاره به بيرون راندن اشغالگران از اراضي اشغالي اظهار داشت: راهبرد مقاومت به پيروزي رسيد و روند مذاكرات سازش هيچ نفعي براي مردم لبنان و فلسطين به همراه نداشته است.
  
به گزارش فارس، سيدحسن نصرالله دبيركل حزب الله لبنان طي سخناني كه امروز به مناسبت گراميداشت هشتمين سال آزادسازي جنوب لبنان از دست اشغالگران در حومه جنوبي بيروت ايراد كرد، در ابتدا از تمامي شهداي راه مقامت تقدير و تجليل كرد و براي روح آن شهدا فاتحي قرائت كرد.


وي از آمريكا و رژيم صهيونيستي به عنوان "فرعون‌هاي زمانه" ياد و گفت: آنها تصور مي كردند كه ما ضعيف هستيم و فرزندان مان را قتل عام مي‌كنند ولي وعده خداوند را فراموش كرده‌اند.


دبيركل حزب الله لبنان "راهبرد مقاومت" را در دو عرصه دانست و گفت راهبرد مقاومت براي آزاد سازي و راندن اشغالگران از اراضي اشغالي بوده است.


سيدحسن نصرالله خاطرنشان كرد، راهبرد مذاكرات هيچ نفعي براي مردم لبنان به همراه نداشت و اين مذاكرات تنها به نفع دشمنان ما بود راهبرد مقاومت به پيروزي رسيد و مقاومت هم به پيروزي دست يافت.


دبيركل حزب الله اختلاف نظر در ميان گروههاي سياسي لبنان را امري "عادي و طبيعي " خواند و اظهار داشت: اين اختلاف نظر در ميان گروههاي سياسي امري طبيعي است كه در جوامع ديگر وجود دارد و متعلق به لبناني‌ها نيست.


نصر الله ضمن انتقاد از موضع كشورهاي عربي در عدم حمايت از مقاومت در برابر تجاوزات رژيم صهيونيستي از موضع جمهوري اسلامي و سوريه در حمايت و پشتيباني از مقاومت تقدير و تشكر كرد.تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.