فارس: سخنگوي كارگروه طرح تحولات اقتصادي گفت: اين كارگروه براي توجيه مدلها و روشهاي تفصيلي، فردا با 50 اقتصاددان و روز دوشنبه در مركز پژوهشهاي مجلس اقدام به برگزاري جلساتي خواهد كرد.

فرزين با اشاره به اظهارات اخير رئيس جمهوري مبني بر ميزان پرداختهاي نقدي به مردم در قالب طرح تحول اقتصادي، اظهار داشت: ارقام اعلام شده دقيقا بر اساس نتيجه‌هاي حاصل شده از مدلهايي بود كه كارگروه تحول اقتصادي به آن دست پيدا كرده است.

وي افزود: با اين وجود هفته گذشته برخي نمايندگان مجلس در خصوص صحت و سقم اعداد اعلام شده واكنش‌هاي منفي نشان داده و نسبت به توانايي دولت براي پرداخت يارانه‌هاي نقدي به آن ميزان تشكيك كردند.

سخنگوي كارگروه تحولات اقتصادي خاطرنشان كرد: اين كارگروه تصميم گرفت به منظور توجيه اقتصاددانان كشور و تشريح مدلها و روشهاي تفصيلي هدفمندسازي يارانه‌ها، فردا جلسه‌اي با حضور 50 اقتصاددان برگزار كرده و نظرات اصلاحي آنها را در اين خصوص جويا شود.

فرزين ادامه داد: تعداد زيادي از مدعوين به اين جلسه از جمله افرادي هستند كه بيش از اين در قالب 100 اقتصاددان در جلسه‌اي با كارگروه تحولات اقتصادي شركت كرده بودند.

به گفته وي، كارگروه تحولات اقتصادي به منظور توجيه نمايندگان مجلس نيز روز دوشنبه هفته جاري اقدام به برگزاري جلسه‌اي در مركز پژوهشهاي مجلس خواهد كرد.تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.