مدير سازمان ملي جوانان استان زنجان گفت: اگر مقام معظم رهبري اعلام جهاد كنند، جوانان كفن‌پوش زنجاني آماده حضور در غزه هستند.

حجت‌الاسلام كمال‌الدين خداداده امروز در گفتگو با فارس اظهار داشت: جوانان غيرتمند مسلمان كشورهاي اسلامي نيز آمادگي حضور در غزه و دفاع از مردم مسلمان اين منطقه را دارند.

وي افزود: اگر جوانان وارد عرصه شوند، مي‌توانند معادلات جهاني را برهم زده و مردم مسلمان غزه را از اين وضعيت نجات دهند.

مدير سازمان ملي جوانان استان زنجان گفت: امروز شُرِِيح قاضي‌هاي زمانه با امضاي خود اجازه و حكم قتل عام مردم مسلمان غزه را صادر كرده‌اند.

وي با محكوم كردن سكوت ننگين حكام كشورهاي اسلامي و عربي خاطر نشان كرد: امت عربي و كشورهاي اسلامي انسان‌هايي آزاده هستند كه برخي حاكمان بي‌لياقت و بي‌عرضه بر آنها حاكم شده و حكمفرمايي مي‌كنند.

حجت‌الاسلام خداداده با اشاره به اينكه مردم مسلمان منطقه آمادگي كمك به مسلمانان و مردم غزه را دارند ياد‌آور شد: اين مردم گرفتار حكام بي‌لياقت شده و نمي‌توانند به فرياد مظلوميت مردم غزه جواب دهند.

وي افزود: مطمئناً كشتار غزه حاصل بي‌لياقتي و سرسپردگي برخي سران كشورهاي اسلامي و مفتي‌هايي است كه جامشان را به جام بوش و رؤساي رژيم صهيونيستي زده‌اند است.

مدير سازمان ملي جوانان استان زنجان با اشاره به اينكه حكام مصر فرزندان فرعون و يزيديان هستند، تصريح كرد: آنها امروز رهرو همان‌هايي هستند كه اجازه امداد‌رساني و كمك را به مردم غزه به مردم مسلمان مصر نمي‌دهند.

وي اين گونه افراد و سران را ظاهراً مسلمان معرفي كرد و افزود: سردمداران اين كشورها از كفار هم بدتر هستند چرا كه مگر مي‌شود صهيونيست‌ها مسلمانان را قتل و عام كنند و حاكم مسلماني ساكت نشسته و اين كشتار را شاهد باشد.

حجت‌الاسلام خداداده با اشاره به اينكه ما وظيفه داريم در مقابل اين جنايات ساكت ننشينيم ادامه داد: برگزاري راهپيمايي، تظاهرات و حمايت‌هاي مادي و معنوي و در صورت امكان حضور در غزه از وظايف جوانان ايران اسلامي است.  

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.