یک عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز با اشاره به آمادگی خاتمی برای حضور در انتخابات گفت: مطابق آخرین اطلاعات، تصمیم خاتمی بر حضور در انتخابات آتی متمرکز است مگر اینکه مانع جدی برای حضور وی وجود داشته باشد.

عبدالواحد موسوی لاری عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز که با مهر گفتگو می کرد در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه سرانجام اجماع اصلاح طلبان حول محور خاتمی خواهد بود یا میرحسین موسوی، اظهار داشت: خاتمی برای حضور در انتخابات آتی آمادگی بسیاری دارد و چنانچه در انتخابات شرکت نکند به دلیل وجود مانع جدی است نه میل بر نیامدن!

وی افزود: احساس خاتمی این است که باید در انتخابات ریاست جمهوری دهم شرکت کند و لذا اگر چنین اتفاقی نیفتد قطعا به دلیل عدم تمایل وی برای حضور در انتخابات آتی نخواهد بود.

موسوی لاری ادامه داد: شخصی که اکنون در میان اصلاح طلبان واجد بهترین شرایط برای اجماع بوده و در نزد افکار عمومی نیز دارای بهترین موقعیت است، خاتمی است. چرا که وی آمادگی بیشتری برای حضور در انتخابات دارد و به دلیل دارا بودن 8 سال سابقه اجرایی و به روز بودن، در میان اصلاح طلبان می تواند موفق تر عمل کند.

وزیر سابق کشور همچنین گفت: البته اگر به هر دلیلی خاتمی برای حضور در انتخابات آتی به جمع بندی نرسد، مناسب ترین شخص میرحسین موسوی خواهد بود زیرا وی به لحاظ تجربه اداره دولت در زمان جنگ ، چهره مقبولی در نزد افکار عمومی دارد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد : پس از خاتمی ، احتمال اجماع نیروهای اصلاح طلب حول محور موسوی بسیار است و به عنوان یک گزینه جدی مورد توجه گروه های اصلاح طلب است.

موسوی لاری همچنین درباره احتمال حمایت بخشی از اصولگرایان از میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری دهم نیز، تصریح کرد: در خصوص اقدامات احتمالی اصولگرایان نمی توان چیزی گفت، اما بعید است اصولگرایان از شخصی که مورد حمایت اصلاح طلبان است، حمایت کنند.

وی بهترین زمان ممکن برای اعلام حضور یا عدم حضور خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری دهم را بهمن ماه دانست و گفت: بهتر است تکلیف این موضوع در ماه آینده مشخص شود چراکه طولانی شدن این موضوع درست نیست.تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.