رييس كميته‌ي انضباطي از آمادگي‌اش براي گفتمان ورزشي در قالب يك مناظره با عادل فردوسي‌پور در يك برنامه‌ي زنده‌ي ورزشي خبر داد.
مجتبي شريفي درگفت وگو با ايسنا، اظهاركرد: در صورتي كه "ضرغامي" يا "پورمحمدي" موافق باشند و تمهيدات لازم را فراهم كنند، حاضرم در يك برنامه زنده‌ي تلويزيوني با عادل فردوسي پور مناظره ورزشي داشته باشم و با بيان محاسن و معايب اين برنامه جذاب، داوري را به مخاطبان برنامه نود واگذار كنيم.
 
البته علاقه دارم اين برنامه در ساعتي مناسب و با مجري‌گري بهرام شفيع برگزار شود.
 
وي افزود: اگر قائليم كه اين برنامه ذاتا انتقادي است بايد بگذاريم انتقادهايي كه درباره اين برنامه مطرح مي‌شوند به گوش شنوندگان برسد و كليه واژه‌هايي چون انتقاد، گفتمان ورزشي، نگرش اصلاحي به خوبي تبيين شود و از به كارگيري مصاديقي چون توهين، تحريك، تحقير و ايجاد تنش به نام و عنوان انتقاد پرهيز شود و از درآميختگي سير اصلاحي به روش‌هاي غير اصلاحي جلوگيري به عمل آيد.
 
 شريفي با بيان اينكه "معتقدم برنامه 90 با جذابيت فوق العاده‌اي كه دارد بهترين ابزار براي ارتقاي آموزه‌هاي فني فوتبال و ارائه پيشنهاد علمي اصلاحي در رفع كاستي‌هاست"، افزود: اين كه به دنبال درگيري مربيان مصاحبه‌هاي در حال استرس بازيكنان و تنش‌هاي ناشي از آن باشيم مسلما رويكرد اصلاحي نخواهيم داشت.
 
بر اين باورم كه رندوم‌هاي برنامه 90 در ارائه انواع كاستي‌ها بايد كنار يكديگر چينش شود و اين نكته مورد بررسي قرار گيرد كه به چه ميزان از صاحبان انديشه براي رفع كاستي‌ها بهره گرفته‌ايم.
 
 وي ادامه داد: بايد به اينكه به عنوان يك مسلمان اجازه نداريم كه از ابزارهاي غير ديني و اموري چون تحقير، ايجاد درگيري ميان طرفين كه به كوچك شدن يكي از آنها يا هردوي آنها منتهي مي‌شود براي جذاب كردن برنامه خود استفاده كنيم.
 
 به هر حال دوست داريم بينندگان برنامه 90 كه خود يكي از آنها هستم شاهد گفتمان دوستانه من با عادل فردوسي پور بوده و داوري را خود برعهده بگيرند.تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.