سامانه‌ ارسال پيامك تلفن ثابت صبح امروز در مركز مخابراتي وليعصر تهران افتتاح شد.

محمد روح‌اللهي ـ مدير عامل شركت مخابرات استان تهران ـ در گفت‌وگو با ايسنا، با اعلام اين خبر گفت: افتتاح اين سرويس در استان تهران كه بيش از 6 ميليون و 100 هزار مشترك دارد از امروز ميسر شد و براي استفاده گوشي‌هاي تلفن ثابت بايد به امكان دريافت و ارسال پيامك مجهز باشند.

وي با بيان اين كه شماره SMS سنتر 9717000 است گفت: مشتركان متقاضي استفاده از اين سرويس بايد اين شماره را در گوشي‌هاي خود تنظيم كرده، پيام را بنويسند، شماره مخاطب را وارد كنند تا پيامك ارسال شود.

روح‌الهي درباره تعرفه پيامك تلفن ثابت گفت: اين تعرفه از تلفن ثابت به تلفن ثابت 1 پالس در خطوط بين شهري ثابت، دو پالس و بين موبايل و تلفن ثابت دو پالس است؛ هزينه هر پالس 44.7 ريال است.

او درباره توان ارسال پيامك از تلفن همراه به تلفن ثابت گفت: از نظر فني امكان ارسال پيامك از تلفن همراه به تلفن ثابت امكان‌پذير است اما از آن جايي كه در مورد تعرفه آن با شركت ارتباطات سيار به توافق نرسيده‌ايم فعلا اين امر صورت نمي‌گيرد تا مساله مالي آن به طور كامل حل شود.

وي خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه گوشي‌هاي داراي توان ارسال پيامك از طريق تلفن ثابت تنها امكان ارسال اين پيام به زبان انگليسي را دارند فعلا پيام‌ها به زبان انگليسي ارسال مي‌شود اين در حالي است كه از نظر فني اين سامانه امكان ارسال پيام‌هاي فارسي را نيز داراست و زماني پيام‌ها به زبان فارسي ارسال خواهد شد كه گوشي‌هاي تلفن اين امكان را فراهم كنند كه در اين باره توليد‌كننده‌ها بايد اقدام كنند.

او در پايان تصريح كرد: بعد از ارسال پيامك از طريق تلفن ثابت گيرنده پيام، شماره خط ثابتي كه از آن ارسال پيام صورت گرفته است را خواهد ديد.  

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.