2 زن جوان، وقتي براي سپردن وثيقه آزادي همسرشان به دادسراي فرودگاه مهرآباد تهران مراجعه كردند ، متوجه شدند از سوي اين مرد فريب خورده و هر دو هووي يكديگرند.

به گزارش «جام‌جم»، چندي قبل مردي به دادسراي عمومي و انقلاب فرودگاه مهرآباد مراجعه و از مردي به اتهام كلاهبرداري شكايت كرد.

شاكي در تشريح ماجرا به بازپرس بهروز مهاجري گفت: براي ادامه تحصيل، قصد سفر به يكي از كشورهاي اروپايي را داشتم اما موفق به دريافت كارت معافيت خدمت سربازي نشدم تا اين‌كه چند روز قبل به سازمان نظام وظيفه رفتم و با مردي به نام سعيد آشنا شدم و او گفت اگر 2 ميليون تومان به او پرداخت كنم، شرايط دريافت كارت معافيت خدمت سربازي را برايم فراهم مي‌كند. من هم با پرداخت اين مبلغ، كارت سربازي را دريافت كردم، اما وقتي با اين كارت به اداره گذرنامه رفتم، دستگير شدم.

به دنبال اين شكايت، پرونده‌اي تشكيل و جستجو براي يافتن مرد كلاهبردار آغاز شد تا اين‌كه چند مرد ديگر از وي شكايت كردند. ماموران در بررسي پرونده شاكيان پي بردند، همگي در دام يك مرد شياد گرفتار شده‌اند. جستجوهاي پليسي ادامه پيدا كرد تا عاقبت متهم فراري در يكي از محله‌هاي تهران دستگير شد.

تحقيقات تكميلي از متهم شياد ادامه داشت تا اين‌كه 2 زن به شعبه يكم بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران مراجعه كردند و گفتند همسرشان به اتهام جعل و كلاهبرداري دستگير شده و اكنون آنها قصد دارند، با سپردن وثيقه، مقدمات آزادي شوهرشان را فراهم آورند.

به اين ترتيب، بازپرس پرونده وقتي مشخصات هويتي شوهران اين 2 زن را مورد بررسي قرار داد، معلوم شد كه هر دو نفر همسر يك متهم به نام سعيد هستند بنابراين، مرد شياد مورد بازجويي قرار گرفت و راز ازدواج پنهاني خود را فاش كرد.

به دنبال اظهارات مرد متهم، همسر اولش به دادگاه خانواده شكايت و مهريه 400 سكه‌اي خود را به اجرا گذاشت و در همين موقع، مرد فريبكار با وثيقه‌اي كه همسر دومش در دادسرا گذاشته بود، از زندان آزاد و متواري شد بنابراين گزارش، به دنبال ناپديد شدن مرد كلاهبردار و زن وثيقه‌گذار، جستجوي پليسي براي دستگيري و فاش شدن ديگر اتهامات مرد كلاهبردار ادامه دارد.  

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.