برخي از مشتركان تلفن همراه پس از دريافت پيامكي مبني بر هزينه قبوض تلفن همراه اين دوره خود از تاريخ يكم بهمن‌ماه سال 87 تا يكم فروردين‌ماه سال جاري به زياد بودن صورتحساب اعتراض داشته و معتقدند اشتباهي در اين زمينه صورت گرفته است.

به گزارش ايسنا، آن دسته از مشتركاني كه به دليل بالا بودن اين هزينه مي‌خواهند ريزمكالمات را قبل از پرداخت مبلغ قبوض اين دوره كه مهلت پرداخت آن‌ها تا دهم ارديبهشت‌ماه اعلام شده است، دريافت كنند، مي‌توانند به يكي از ادارات هشت‌گانه دولتي شركت ارتباطات سيار ايران يا به بخش امور مشتركين مراكز تلفن ثابت مراجعه و با ارائه مدارك مورد نياز ريزمكالمات خود را دريافت كنند.

بنا بر گفته‌ مسوولان شركت ارتباطات سيار ايران اگر اشتباهي در محاسبه قبوض تلفن همراه مشترك صورت گرفته باشد و مشترك متوجه نشود و پس از پرداخت از اين موضوع اطلاع يابد، مي‌تواند مورد خود را به عنوان اعتراض و شكايت مطرح كند؛ مبلغ مازادي كه از مشترك دريافت شده در قبوض دوره بعدي او محاسبه مي‌شود اما احتمال اشتباه در قبوض تلفن همراه بسيار ضعيف است.

گفتني است اگر مشترك بعد از دريافت ريزمكالمات اعتراض داشته باشد مي‌تواند در همان اداره فرم مربوطه را تكميل كند تا اين موضوع بررسي شود. هزينه دريافت ريزمكالمه صفحه‌اي 50 تومان است.

اما معاون اداره كل مشتركان و متقاضيان شركت ارتباطات سيار ايران در سال گذشته از ارايه سرويس دريافت ريز مكالمات تلفن همراه به صورت الكترونيكي به مشتركان سيم‌كارت‌هاي دايمي همراه اول خبر داده و گفته بود: قرار است سرويس ريز مكالمه به سرويس‌هاي سيستم e-care شركت ارتباطات سيار اضافه و اين سرويس به مشتركان ارايه شود.

عليرضا اصغرنژاد با بيان اين كه براي راه‌اندازي اين سرويس در حال انجام هماهنگي‌هاي لازم هستيم تصريح كرده بود: مشتركاني كه در اين سيستم عضو هستند مي‌توانند درخواست خود را به سيستم ارايه دهند و مدت زماني كه ريزمكالمه آن را مي‌خواهند مطرح كنند كه بعد از 24 ساعت بسته اطلاعاتي به ايميل مشترك ارسال مي‌شود.

اين سرويس كه به گفته مسوولان مربوطه قرار است به صورت رايگان به مشتركان ارايه شود و ممكن است هزينه‌اي براي آن درنظر بگيرند كه به صورت كاراكتري يا صفحه‌اي محاسبه شود هنوز راه‌اندازي نشده است.  

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.