انتقادات رسایی از اظهارات علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری با فریاد اعتراض آمیز نمایندگان مجلس مواجه شد.

به گزارش مهر،  نطق روز سه شنبه حمید رسایی نماینده تهران در مجلس که با محتوای انتقاد شدید به عملکرد میر حسین موسوی پس از برگزاری انتخابات آغاز شد و در نهایت به انتقاد از اظهارات لاریجانی در گفتگوی ویژه خبری رسید ، اعتراض برخی دیگر از نمایندگان را بر انگیخت.

فرصت قرائت نطق رسایی پیش از بیان انتقادات به لاریجانی تمام شد و اعلام کرد در ادامه نطق نسبت به عملکرد و اظهارات آقای لاریجانی انتقاداتی دارم که نطق را در سایت شخصی خود منتشر می کنم.

وی به موارد این انتقادات اشاره کرد که همزمان تعداد زیادی از نمایندگان یکصدا با گفتن شماره 2 ( شماره اعلام مخالفت در رای گیری الکترونیکی مجلس )  نسبت به این اظهارات مخالفت خود را نشان دادند که رسایی به مزاح گفت: بله این برنامه از شبکه 2 پخش شده است.

باهنر که ریاست جلسه را پس از لاریجانی بر عهده داشت خطاب به رسایی گفت وقت شما تمام شده است. رسایی همچنان به سخنان خود ادامه داد اما میکروفن وی قطع بود که باهنر خطاب به وی اعلام کرد وقت شما تمام است و میکروفن هم قطع شده است.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شنبه شب در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما حضور یافت و در خصوص مسائل پیش آمده در روزهای پس از برگزاری انتخابات و اعتراض به نتایج ارائه شده از سوی حامیان یکی از کاندیداها سخن گفته و علاوه بر انتقاد از جانبداری برخی اعضای شورای نگهبان از یک نامزد خاص و نیز عدم صدور مجوز برای تجمعات قانونی تاکید کرده بود که صدای مردم معترض نیز باید شنیده شود.


تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.