فرمانده نيروي انتظامي کشور در همايش ملي خودکشي در ايلام با اشاره به اينکه خودکشي در کشور دو برابر قتل است، اظهار داشت:علل، ريشه هاي خودکشي و راهکارهاي پيشگيري از آن در جغرافياي کشور متفاوت است .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس،سردار دکتر اسماعيل احمدي مقدم فرمانده انتظامي کشور که در همايش ملي خودکشي علل، پيامدها و راهکارها و تأثير آن برنظم و امنيت در ايلام سخنراني مي کرد با بيان اين مطلب گفت : مسئله خودکشي يک مسئله فرهنگي است و اين معضل بايستي با کار فرهنگي درست شود.

فرمانده نيروي انتظامي کشور با اشاره به اينکه محيط شناسي خودکشي در جغرافياي کشور بسيار مهم است گفت: بايستي براي حل معضل خودکشي به ريشه ها و علل آن توجه شود و با کار فرهنگي و علمي و تقويت قابليت هاي روانشناختي و روانپزشکي جامعه را به سمتي سوق دهيم که در جهت رفع اين پديده تلاش نمايند.

سردار اسماعيل احمدي مقدم در ادامه با اشاره به اينکه خودکشي در کشور دو برابر قتل است اظهار داشت:علل، ريشه هاي خودکشي و راهکارهاي پيشگيري از آن در جغرافياي کشور متفاوت است .

وي افزود: وقوع خودکشي در جامعه ما با کشورهاي غربي متفاوت است درجوامع غربي انسانها به پوچ گرايي مي رسند و دست به خودکشي مي زنند و در کشور ما افراد بر اثر فشارهاي اجتماعي دست به خودکشي مي زنند .

رئيس پليس کشور با اشاره به رويکرد ناجا در برگزاري نشست هاي علمي در استان ها خاطر نشان کرد: با انجام اين همايش ها و نشست ها درصدد هستيم از ظرفيت علمي استان ها در جهت حل مسائل ملي و مشکلات و معضلات استفاده کنيم .

وي تصريح نمود:خودکشي يکي از مسائلي است که استان ايلام تابلو برجسته اي با اين عنوان دارد و اين معضل بعنوان يک مسئله اجتماعي قابل مطالعه است .

دکتر اسماعيل احمدي مقدم با اشاره به اينکه خودکشي جرم نيست گفت: دستگاههاي فرهنگي و مجامع علمي کشور در اين راستا وظيفه حساس و خطيري دارند و بايستي با فعاليت بيشتر و ارائه راهکارهاي مناسب در جهت کاهش ميزان خودکشي در کشور تلاش کنند.

گفتني است در پايان جوايز مقالات برتر و اعضاء کميته علمي و اجرايي همايش ملي خودکشي ، علل پيامدها و راهکارها با حضور سردار دکتر اسماعيل احمدي مقدم فرمانده نيروي انتظامي کشور به ارائه دهندگان اعطاء شد.
 

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.