نصب ترمز ABS با هزینه اندک بر روی پژو 405 امکان پذیر است.

 به گزارش برنا، ساسان محمدی آموزش را بزرگترین اقدام برای بهره گیری از تکنولوژی هایی مانند ABS در راستای ارتقاء ایمنی خودروها دانست و با اشاره به تعداد قابل توجه تلفات جاده ای که در اثر انحراف به چپ و نقص در سیستم ترمز خودروها رخ می دهد خاطرنشان کرد: حادثه های تلخ باید به انسان شتاب بیشتر دهند. انتشار تصاویری از حوادث ناگوار رانندگی و یادآوری این نکته که اگر خودروهای سانحه دیده به ترمز ABS بودند شاید حداقل سرنشینان آن زنده می ماندندند می تواند به شتاب برای ایمن سازی خودروها کمک کند.

وی در پاسخ به اینکه آیا نصب ABS بر روی خودروها آنچنان برای کارخانجات خودروساز هزینه بردار است که راضی به حذف ABS از روی خودرو و تولید خودروی با امنیت کمتر می شوند تصریح کرد: شاید قیمت خودرویی که در آن ABS تعبیه شده است 500 هزار تومان افزایش پیدا کند بنابراین خودروسازان برای جلوگیری از افت کشش خرید یک خودرو ترجیح می دهند خودرو مجهز به ABS نباشند تا قیمت نهایی آن ارزانتر باشد.

ساسان محمدی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا بهتر نیست خودروساز برای جلوگیری از افزایش قیمت محصول به جای حذف ABS نسبت به تعدیل سود کارخانه اقدام کند اظهار داشت: هیچ کسی تا جبر نباشد از سودش کم نمی کند. طبیعی است که باید فشار بر روی خودروساز باید تا راضی شود از سود خود بکاهد و ایمنی خودروی تولیدی را ارتقاء دهد.

این فعال دانشگاه و صنعت اضافه کرد: اگر قرار بر تولید خودرویی در تیراژ پایین باشد مشخصاً تجهیز آن به ترمز ABS برای خودروساز هزینه بردار می شود اما در خصوص خودرویی مانند پژو 405 که در سطح انبوه و با تیراژ بالا تولید می شود و خودرویی پر مصرف نیز است می توان چانه زنی کرد و نصب ABS را با هزینه های کمتری عملی کرد.

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.