ايسنا-‌ جسد زن ميانسالي در ساعت 6 بامداد 31خردادماه سال 82، در دهکده توحيد، در داخل گندم‌زاري در اتوبان بهشت زهرا كشف و موضوع به کلانتري 171 شهيد مصطفي خميني اعلام شد.

با تشکيل پرونده مقدماتي و به دستور شعبه دوم بازپرسي دادسراي عمومي شهرستان ري، پرونده براي رسيدگي تخصصي در اختيار کارآگاهان اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت و با انتقال جسد مقتول به پزشکي قانوني، علت مرگ فشار بر عناصر حياتي گردن توسط جسم سخت قابل انعطاف گزارش شد.

کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي با گذشت چند روز از کشف جسد و با وجود بررسي پرونده‌هاي ديگر در خصوص فقداني يک زن ميانسال در كشور، به هيچ گزارشي که حکايت از اعلام فقدان زني حدود 40 ساله با قد تقريبي 165 داشته باشد ، دست نيافتند.

 با گذشت چند سال از تحقيقات انجام شده و شناسايي نشدن اين مقتول، با بازسازي چهره وي، تصويري از چهره اين زن در اختيار کارآگاهان قرار گرفت اما اين کار نيز نتوانست اطلاعات جديدي را درباره هويت مقتول در اختيار کارآگاهان قرار دهد.

 سرهنگ کارآگاه سعيد ليراوي، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به شناسايي نشدن هويت مقتول و با صدور دستور انتشار تصوير بازسازي شده از چهره وي، از کليه شهرونداني که نسبت به شناسايي هويت احتمالي اين زن اقدام کرده‌اند دعوت مي‌شود تاهرگونه اطلاعات خود را از طريق شماره تماس 51055427 در اختيار کارآگاهان اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار دهند.
تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.