وزیر خارجه سابق اسرائیل و رهبر حزب کادیما گفت: حزب الله و ایران به همان گروه افراط گرایی وابسته هستند که از مسئله اسرائیل و فلسطین، سوء استفاده سیاسی می کند!
به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری ها، تزیفی لیونی گفت: گستردگی استقبال از احمدی نژاد در بیروت، باید منجر به نگرانی شود و این نشانه ای است بر رابطه ای مشکل ساز که میان ایران و حزب الله برقرار است.   احمدی نژاد دیروز در سفر به بیروت، با استقبال مردمی گسترده و بی نظیری روبه رو شد.

از سوی دیگر ، معاون اول نخست وزیر اسرائیل با رد ایده ترور احمدی نژاد گفت: این رژیم سران کشورها را به قتل نمی رساند.

پیش از این برخی مقامات اسرائیل خواسته بودند که احمدی نژاد در هنگام حضور در جنوب لبنان و در نزدیکی مرزهای شمالی اسرائیل، ترور شود.   سیلوان شالوم در گفت وگو با رادیو اسرائیل اضافه کرد: اسرائیل معتقد است که سفر احمدی نژاد به لبنان گام دیگری در مسیر افزایش سلطه این کشور بر خاورمیانه است.
وی همچنین برخی درخواست ها برای قتل و ترور احمدی نژاد را رد کرد و گفت: اسرائیل سران کشورها را به قتل نمی رساند . احمدی نژاد گذری است اما اسرائیل ابدی است.   معاون نخست وزیر اسرائیل در حالی این سخن را می گوید که تمامی گزارش ها از ایده مرگ یاسرعرفات رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل  مسموم شدن توسط سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) حکایت می کند.   واکنش آمریکا

در همین حال کاخ سفید نیز در واکنش به سفر احمدی نژاد به لبنان گفت که این سفر نشان می دهد که حزب الله بیشتر از لبنانی ها به ایران توجه و اهمیت می دهد.
روبرت گیبس سخنگوی کاخ سفید آمریکا اضافه کرد: بازدید احمدی نژاد از جنوب لبنان و روستاهای مرزی با اسرائیل، نشان می دهد که احمدی نژاد به رفتار تحریک آمیز خود ادامه می دهد.
وی افزود: معتقدم این بازدید این موضوع را نشان می دهد که پیروی حزب الله به ایران بیش از لبنان باشد.
احمدی نژاد دیروز در اظهاراتی از مقاومت لبنان در برابر اسرائیل تقدیر و تمجید کرد. خبرگزاری فرانسه در گزارشی از لبنان نوشت که احمدی نژاد در بیروت به مانند قهرمانان ، مورد استقبال قرار گرفت.

تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.