پانزدهمین نشست کمیته گردشگری مناطق آزاد کشور در حالی برگزار شد که ارائه برنامه‏های نوروزی در مناطق آزاد کشور از مهمترین محورهای مورد بحث در این نشست بود.

به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومی مرکز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در این نشست که در سالن خلیج فارس معاونت گردشگری برگزار شد؛ نمایندگان مناطق آزاد کیش، ارس، چابهار، انزلی و اروند به ارائه برنامه‏های نوروزی منطقه متبوع خود پرداختند.

در این نشست رسول فلاحت دبیر کمیته گردشگری مناطق آزاد کشور از نمایندگان مناطق آزاد برای ارائه طرح‏ها و برنامه‏های مناطق در نوروز سال آینده به این کمیته تقدیر و تشکر کرد.

وی از انعقاد تفاهم‏نامه مناطق آزاد کیش، قشم و چابهار با جامعه تورگردانان با محوریت همکاری مشترک و متقابل به منظور توسعه گردشگری مناطق آزاد کشور و جلب سرمایه‏گذاری داخلی و خارجی در پروژه‏های گردشگری مناطق مذکور خبر داد و همیاری و حضور سایر مناطق آزاد کشور در این تفاهم نامه را خواستار شد.

فلاحت به اهداف تفاهم‏نامه و ایجاد همکاری مشترک میان این سه منطقه با جامعه تورگردانان اشاره کرد و گفت: همکاری و تعامل در خصوص ایجاد زمینه‏های تورگردانی، توسعه گردشگری، برگزاری سفرهای آشناسازی و تبلیغات و اطلاع‏رسانی گردشگری در این مناطق از اهداف این تفاهم‏نامه است.

دبیر کمیته گردشگری مناطق آزاد کشور به برنامه‏ریزی سفرهای نوروزی در مناطق آزاد کشور در سال آینده اشاره کرد و افزود: تدوین کتابچه عملکرد کمیته گردشگری مناطق آزاد کشور، ایجاد کمپینگ‏هاو بازارچه‏های صنایع دستی در مناطق، برگزاری همایش‏های مختلف و راه‏اندازی سایت تخصصی کمیته گردشگری مناطق آزاد و ارائه بروشورهای معرفی مناطق آزاد بصورت متمرکز و توزیع آن در مراکز اقامتی و اطلاع‏رسانی از برنامه‏های این کمیته در ایام نوروز سال 1390 خواهد بود.

فلاحت ارتقای سطح سفر و گردشگری را پل ارتباطی میان مرکز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی دانست و گفت: حمایت‏های کمیته گردشگری از مناطق آزاد در حال توسعه همچون منطقه آزاد چابهار باعث خواهد شد که این منطقه به مقصد جدید گردشگری کشور تبدیل شود.


تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.