فارس: دبير ستاد حقوق بشر قوه قضائيه اظهار داشت: امروز وظيفه مردم و مسئولان اين است كه كمك كنند تا مجلس و شورايي در دور جديد داشته باشيم كه بازوان رهبر معظم انقلاب باشند.

محمدجواد لاريجاني در جمع دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي شيراز اظهار داشت: بايد از گروه‌ها و افرادي كه بوي انحراف مي‌دهند فاصله بگيريم و از آناني كه در خط ولايت هستند پيروي كنيم.

نماينده سابق تهران در مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنان خود به فتنه سال 88 اشاره كرد و ابراز داشت: در اين فتنه مشخص شد ولايت فقيه مانع تسلط اجانب و رشد حكومت ديكتاتوري بوده و باعث پيشرفت كشور است.

لاريجاني گفت: غرب امروز خوب متوجه شده است كه شيرازه پيشرفت ايران كجاست و آن را مورد حمله قرار داده، در فتنه سال 88 به ظاهر با انتخابات درگير بودند اما آنان در واقع با اصل نظام مخالف بوده و سعي داشتند نظام مقدس ما را براندازي كنند.

مشاور امور بين‌الملل رييس قوه قضائيه تصريح كرد: امروز در نظام، مسئولان بايد نسبت به ولايت مسئوليت شرعي، قانوني و اخلاقي را رعايت كنند و در مسئوليت شرعي نيز هر مسئول بايد بداند ملاك هرگونه سيطره، اذن ولايت فقيه است.

وي افزود: انحرافاتي كه در جامعه شاهد بوديم هر كدام زاويه گرفتن با ولايت بود و مسئولان بايد بدانند كه حفظ نظام، حفظ تعهدات شرعي به ولايت است.

لاريجاني تصريح كرد: امروز شعار حفظ نظام كه از واجب و اوجبات است بايد مورد توجه قرار گيرد، چراكه اسلام صخره‌اي تنومند بوده كه بناهاي عظيمي مي‌توان بر آن ايجاد كرد و در واقع اسلام ما مبتني بر بصيرت پايه‌گذاري شده است.

مشاور امور بين‌الملل رييس قوه قضائيه ادامه داد: متفكران سياسي غرب ماهيت نظام خود را بر اساس سيطره و قرار داد اجتماعي مي‌دانند و اين در حالي است كه نظام ما دموكراسي بوده و مكتب آن نيز برگرفته از مكتب انقلاب، اهل بيت و ولايت فقيه است.

لاريجاني همچنين در سخنان خود به سالگرد ارتحال امام (ره) اشاره كرد و گفت: نهضت امام (ره) دو ركن مبارزه و ديگري ساختن ايران بر اساس نظام جامع در اسلام است و نهضت او در واقع اساس ديانت و شجاعت بود.


تاريخ : | | نویسنده : mshhamedan |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.